2015

Poslední výzva 2015 - Jezdecké závody Opřetice

1., 2. a 3. místo obsadila Eva Adamová na Jezdeckých závodech v Opřeticích 28. října 2015. V soutěži VT dvoufázové skákání 70/80 cm nejprve s Keulse Hoeve Timem dokončila s jednou chybou na překážkách, která jí připravila o 2. místo. S Kantje's Carijou se jí už podařilo druhou fázi projet bez chyby a v nejrychlejším čase, čímž si zajistila vítězství. Do soutěže VT dvoufázové skákání 80/90 cm si Eva jako prvního koně zvolila Kantje's Cariju, se kterou projela obě fáze bezchybně a jen 0,18 sekundy jí dělily od vítězství. S Keulse Hoeve Timem se jí podařilo bezchybný výkon zopakovat a umístila se na 3. místě.

Výsledky, fotky

15. Hubertova jízda JK Mladá Vožice

Tradiční Hubertovu jízdu pořádal již popatnácté mladovožický jezdecký klub. Na Šelmberk se 24.října sjelo 34 jezdců na koních a množství diváků. Po slavnostním zahájení se jezdci vydali zdolávat přírodní překážky v okolí Noskova. Závěreční hon na liščí ocas nejúspěšněji zvládl domácí jezdec Jakub Kopecký. 
Lišky: 
Eva Adamová - Kantje´s Carija
Eliška Marešová - Beatrix
Master:
František Adam - Argenta
 

Finále Opřetického hobby klání 2015 - Jezdecké závody Opřetice

Na závodech v Opřeticích 3. listopadu 2015 se Eva Adamová s Kantje's Carijou umístila ve stupňované obtížnosti do 60 cm na 3. místě. S Carijou se také zúčastnila soutěže se stupňovanou obtížností do 70 cm, kde se v konkurenci 46 dvojic umístila na 8. místě. V tomto závodě startovala i s Keulse Hoeve Timem, se kterým překonala i dvoufázové skákání 80/90 cm.

Výsledky , fotky

Oblastní přebor Jihočeského kraje v kategorii pony, děti - Podzimní jezdecké závody - JK Tandem Dubenec

3. října Eva Adamová reprezentovala Jezdecký klub Mladá Vožice na oblastním přeboru Jihočeského kraje v kategorii pony jezdců ve věku  od 8  do 12 let v Dubenci. V zahajovací soutěži pony handicapu ZLP  s rozeskakováním předvedla s Keulse Hoeve Timem pěkný parkur, ve kterém jim chyba na poslední překážce překazila postup do rozeskakování. S Kantje's Carijou po čistém základním parkuru překonala bezchybně také rozeskakování. Oblastní mistrovství pro jezdce od 8 do 12 let na pony se jelo v soutěži o nejlepší styl jezdce LP pony handicapu. S Kantje's Carijou absolvovala parkur vysoký 90 cm s jedním shozením a celkovým bodovým hodnocením 6,2 bodů. V této soutěži startovala také s Keulse Hoeve Timem pro kterého bylo oblastní mistrovství prvními oficiálními závody.

Hobby závody Voleveč

Skokových závodů v Košovicích 26. září se Eva Adamová zúčastnila s Kantje`s Carijou a Keulse Hoeve Timem. V soutěži do 60 cm s Kantje`s Carijou obsadila 9. příčku. Po překonání rozeskakování v soutěži do 70 cm obsadila s Keulse Hoeve Timem 4. místo a s Kantje`s Carijou 2.místo.

 

Fotky

Jezdecké závody v Přeštěnicích

 12. září pořádal JK Bártův dvůr Přeštěnice jezdecké hobby závody. Eva Adamová na koni Keulse Hoeve Tim startovala v soutěžích do 70 cm a do 80 cm s rozeskakováním, ve kterých se umístila na 5. místě.

Fotky

 

Hobby závody Mažice

Eva Adamová se 6. září s koněm Keulse Hoeve Tim zúčastnila hobby závodů, které pořádal JO Blaťák Mažice. Startovala ve skokových soutěžích do 60 cm a do 80 cm s rozeskakováním. Ve skokové soutěži do 60 cm pro soutěžící na pony se s Timem umístila na 3. místě.

fotky

Jezdecké závody Mladá Vožice

Cena města Mladá Vožice zamířila letos do Humpolce

V sobotu 29. srpna se konal 8. ročník  mladovožických skokových závodů. Celý den provázelo pravé letní počasí, což se projevilo i na hojném počtu diváků,  kteří v horkém dni potleskem oceňovali výkony jezdců a koní.

Den začal hobby soutěží na limitovaný čas do 70 cm „O cenu JK Mladá Vožice“, ve které zvítězila Kateřina Talichová s Targem z JK Nová Cerekev, druhé místo obsadila Tereza Lányiová s Galaxií z JK Hypospolek Jílovice a třetí byl vožický jezdec Ivo Hniďák s Polte Greis. Z domácího klubu se v této soutěži představila také Tereza Kášková se třemi koňmi  (5., 11. a 13. místo) a Eva Adamová (12. místo).

Následovala hobby soutěž do 90 cm „O cenu KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s.“, ve které zvítězila Aneta Skořepová s Grantem 3 z JK Statek Měšice, druhá byla Markéta Petřičková s Frodem 1 z JO Blaťák Mažice a třetí místo obsadila její stájová kolegyně Dominika Dvořáková  s Dany Boy. Z vožických se zúčastnili Eva Adamová a Ivo Hniďák.

Třetí soutěž „O cenu FLOP Mladá Vožice“ byla vypsána pro začínající děti. V jízdě zručnosti obsadily první dvě místa Anežka Strakatá a Magdaléna Stráňková z JK Statek Měšice. Třetí se umístila domácí Anne Marie Ustrnulová s Majdigou. Další vožické naděje Denisa Kostrounová s Askonou a Aneta Tomášková s Cometem se umístili na pátém a sedmém místě.

Po poledni začaly oficiální soutěže. V soutěži Z „O cenu Agrospol Mladá Vožice a.s.“ se nejlepší výsledek podařil zajet Kláře Svobodové s Jordánem 2 z JK Equi-Trek Praha. Druhé a třetí místo si vybojovali úspěšné jezdkyně z předchozí soutěže Aneta Skořepová s Grantem 3 a Markéta Petřičková s Frodem1.

V soutěži ZL „O cenu IDSC spol. s r.o.“ první místo ukořistila Petra Peterková s Alegrou 1 z JK Peterková následována Zdeňkem Hrnčířem s Christou 1 z JK Proseč pod Křemešníkem. Za nimi na třetím místě skončil Patrik Sukdolák s Artym z JK Korzár Humplec.

V nejvyšší soutěži L* „O cenu města Mladá Vožice“ probíhalo rozeskakování mezi šesti jezdci z nichž tři dokončili bez trestných bodů. Po napínavém finále si cenu za první místo odvezl do Humpolce Patrik Sukdolák s Aramisem 16, na druhém místě skončila Petra Peterková s Alegrou 1 a třetí Klára Svobodová s Cassablancou 1.

Výsledky, fotky

 

Opřetické léto 2015

Eva Adamová s Kantje`s Carijou se v Opřeticích 26. června zúčastnila skokové soutěže ZLP na limitovaný čas.

 

HOBBY CUP 2015 Zduchovice

6. srpna absolvovala Eva Adamová na klisně Kantje`s Carija hobby závody, které pořádala TJ JO La-Bohéme Zduchovice. Eva s Carijou startovaly v soutěžích se stupňovanou obtížností do 70 a do 80 cm.
 

Hobby závody Mažice

2. místo ve skokové soutěži do 60 cm s následným rozeskakováním a 1. místo ve skokové soutěži s následným rozeskakováním do 80 cm vybojovala 19. července Eva Adamová na klisně Kantje`s Carija na hobby závodech v areálu JO Blaťák Mažice.

výsledky , fotky

VETOFLEX STYL CUP 2015 Opřetice

V Opřeticích se 27. - 28. června konaly jezdecké závody VETOFLEX STYL CUP 2015. Pro Evu Adamovou s Kantje`s Carijou, která se těchto závodů poslední červnovou neděli zúčastnila, to znamenalo první zkušenost se soutěží na styl v pony hadicapu ZLP, ve které získala 7,5 bodů. Vyzkoušela si také soutěž pony handicap LP, která se jela na čas bez rozeskakování

Výsledky

Skokové hobby závody Slapy

Sobotních HOBBY závodů ve Slapech u Tábora se 27.6. zúčastnil Ivo Hniďák s Polte Greis. Soutěži do 90 cm se umístil na 7. místě.

Fotky

KIA HOBBY CUP - Zduchovice

Ve čtvrtek 18. června se Eva Adamová ve zduchovickém areálu se svou klisnou Kantje`s Carijou zúčastnila hobby závodů. V postupné obtížnosti do 70 cm se umístila na krásném 3. místě. V následující soutěži, postupné obtížnosti do 80 cm, si ještě polepšila a obsadila 2. příčku.

Fotky, výsledky

CENA SV. NORBERTA 2. KOLO CHANNEL STAR 2015

Ve skokové soutěži na limitovaný čas ZP a ZLP startovala 6. června ve Zduchovicích Eva Adamová s Kantje`s Carijou. V soutěži ZLP, kde byl limitovaný čas 64 s se po bezchybném překonání parkuru v čase 63,68 s umístila na 3. místě.

Výsledky

Hobby skokové závody JK Frea

23. května se ve Slapech u Tábora pořádal JK Frea hobby skokové závody. Simona Sůvová s Waynem se zúčastnila soutěží stupňovaná obtížnost do 90 cm a do 100 cm. V obtížnější soutěži se dvojice umístila na pěkném 4. místě.
V jízdě zručnosti pro nejmladší jezdce zvítězila Anne-Marie Ustrnulová s Majdigou.

Výsledky , fotky

FOTO: Monika Blafková - https://monikablafkova.rajce.idnes.cz/

Skokové závody Políkno

Jezdeckých závodů v Políkně, které pořádala JS ROBIN Jindřichův Hradec se nedělního rána 17. května zúčastnila Eva Adamová s Kantje`s Carijou. V soutěži pony handicap ZP na limitovaný čas obsadily 5. místo. Následující soutěž pony handicap ZLP se jela na čas, který měla Eva s Carijou 3. nejrychlejší a bezchybným výkonem si tak zajistila bronzovou příčku.
 
 

Hobby závody Opřetice

V neděli 10.5. se zúčastnili Ivo Hniďák s Polte Greis zúčastnili HOBBY závodů v Opřeticích . Soutěž ve stupňované obtížnosti do 70 cm zvládli bezchybnou jízdou a ve dvoufázovém skákání 80/90 cm se taktéž čistým výkonem umístili na 8. místě.

Výsledky, fotky

KIA SPRING JUMPING FESTIVAL

První oficiální pony závody absolvovala Eva Adamová na klisně Kantje`s Carija 8. května 2015 ve Zduchovicích. Po překonání skokové soutěže pony handicap - ZP zajely bezchybně parkur v soutěži na čas pony handicap - ZLP.

Výsledky

Hobby závody JK Farma u lesa, Sudoměřice u Bechyně

Eva Adamová se s holandskou pony klisnou Kantje`s Carijou 3.května zúčastnila hobby závodů, které uspořádal Jezdecký klub Farma u lesa v Sudoměřicích u Bechyně. Absolvovaly soutěže  do 60 cm a do 80 cm a riskantní jízdou v rozeskakování obě soutěže vyhrály.

Fotky

Skokové hobby závody JK Voleveč

První letošní skokové hobby závody uspořádal JK Voleveč 25.dubna v Košovicích na statku Voleveč. Eva Adamová s klisnou Kantje`s Carija se ve stupňované obtížnosti do 70 cm umístila na 2. místě. V nejvyšší soutěži dne do 90 cm Eva s Carijou po napínavém rozeskakování zvítězila.

Jarní hobby závody Mažice

18. dubna 2015 se v areálu JO Blaťák Mažice konaly hobby závody, kterých se v sedle klisny Kantje`s Carija zúčastnila Eva Adamová. Ve skokové soutěži s rozeskakováním do 60 cm pro pony se umístila na 2. místě a v soutěži do 80 cm s rozeskakováním obsadila 4. příčku.

Výsledky

 Závodů se zúčastnil také herec Karel Dobrý alias Dejmek ze Znamení koně

 

Hobby Cup Zduchovice

 TJ JO La-Bohéme Zduchovice uspořádal 10.dubna 2015 hobby závody. Eva Adamová s Kantje`s Carijou startovala v postupné obtížnosti do 60 cm, kde se v konkurenci 29 jezdců umístila na 4. místě. V postupné obtížnosti do 70 cm obsadila z celkového počtu 44 startujících 9. místo.

Výsledky: https://zavody-zduchovice.cz/detail-zavodu.php?id=212

Video https://www.facebook.com/#!/video.php?v=10204477769679862&set=o.125250286815&type=2&theater

Video https://www.facebook.com/#!/video.php?v=10204477751039396&set=o.125250286815&type=2&theater